Karklėnų sodyba vestuvėms

Svarbiausią gyvenimo šventę – vestuves – kviečiame švęsti įspūdingoje Karklėnų sodyboje, įsikūrusioje netoli Vilniaus. Šventės dalyvius nustebins kerinčio grožio aplinka bei netoliese žaliuojantys miškai. Čia pat čiurlena ir upeliukas, tyvuliuoja tvenkinys, o nuo sodybos horizontų atsiveria nepakartojamas peizažas. Svečių laukiame visus metus, ne tik karščiu alsuojančią vasarą. Išpuoselėta aplinka šią sodybą pavertė tikru traukos centru. Tai ideal šventės vieta ne tik vestuvėms, bet ir kitoms progoms.

Svarbias savo šventes galėsite paminėti vienoje iš dviejų banketinių salių. Mažojoje banketinėje salėje be vargo sutilps iki 60 asmenų. Mažoji salė – labai jauki, dekoruota medžio apdaila, nedidukė ir šviesi. Šioje salėje maloniai jausis kiekvienas svečias. Didžioji banketinė pokylių salė talpina net iki 200 asmenų. Tai itin erdvi salė, kurioje padėsime Jums surengti išties karališką puotą. Baltomis staltiesėmis nukloti stalai, kėdės su specialiais užvalkalais ir spalvotais kaspinais, prabangios Jūsų pasirinktos spalvos detalės ir papuošimai – mums svarbus kiekvienas niuansas. Žinome, kad gražių vestuvių dalis – dailiai papuošta salė vestuvėms, tad viskuo pasirūpiname iki menkiausių smulkmenų. Svečiai galės puotauti tiek prie U formos vientiso stalo, tiek ir prie atskirų staliukų kaip restorane.

Malonus ir atsakingas personalas suruoš pačias prabangiausias Jūsų vestuves. Būsite apipilti dėmesiu, o paslaugūs darbuotojai pasirūpins kokybišku aptarnavimu, gardžiais patiekalais bei jaukia atmosfera. Pasiūlysime Jums ir padėsime suplanuoti valgiaraštį, kuris nustebins net ir visko mačiusius svečius. Jums beliks tik atsipalaiduoti ir mėgautis, nes visus rūpesčius galėsite patikėti į mūsų rankas.

Sodybos darbuotojai, išklausę klientų pageidavimus, slaptus norus, pasistengs juos įgyvendinti. Atsižvelgę į tai, ilgametę švenčių organizavimo patirtį turintys organizatoriai pateiks ir itin patrauklų pobūvio organizavimo pasiūlymą, kuriam tikrai neatsispirsite!

Vestuves Karklėnų sodyboje švęsti galėsite net dvi dienas: Jums ir Jūsų svečiams pasiūlysime nakvynę sodyboje įsikūrusiame viešbutyje. Kambariai įrengti šiuolaikiškai ir patogiai. Svečiams suteiskime visą būtiną inventorių – patalynę, rankšluosčius bei kūno priežiūros priemones. Viešbutyje be vargo sutilps iki 120 svečių o erdviuose kambariuose vienu metu nakvoti gali iki 6 asmenų. Gražiai įrengti jaukūs apartamentai nepaliks abejingų.

Mėgstantiems pirties malonumus, antrąją vestuvių dieną pasiūlysime atsipūsti dviejose rusiškose pirtelėse ir šaltame, kūną atgaivinančiame kubile. Po nusisekusios šventės atsisakyti tokios palaimos būtų tiesiog nuodėmė. Pirtelėse vienu metu pramogauti galės iki 20-ies asmenų.

Ir tai dar ne viskas! Pasiūlysime Jums gausybę kitokių pramogų ir atrakcijų. Karklėnų sodyba – pati idealiausia sodyba vestuvėms!

Karklėnų sodyba

Upelio 21, Karklėnų k., Vilniaus raj.
Tel. +370 670 85655
Daugiau info karklenusodyba.lt